Kariéra

DERUTEX, s.r.o. je česká, dynamicky se rozvíjející společnost s více než patnáctiletou historii, s velkým potenciálem růstu, ve vývoji a výrobě podpůrných zařízení pro automobilové nadnárodní společnosti (jednoúčelové stroje, výrobní, zkoušecí, kontrolní a jiné přípravky). Našim zákazníkům poskytujeme komplexní řešení pro výrobní linky a měrové laboratoře.

Hledáme spolupracovníky nejen mezi zkušenými strojaři, ale nabízíme práci a zaškolení i absolventům odborných škol. Požadujeme zodpovědný přístup ke svěřeným úkolům a komunikativnost.Nabízíme zázemí stabilní společnosti a vedení schopné naslouchat vašim připomínkám a návrhům.

Věříme, že každý má dostat šanci / Věříme v lidi

Ondra „A“ – z operátora technologem
Ondra nastoupil do DERUTEXu v rámci učňovské školní praxe jako operátor 3-osé CNC frézky. Po maturitě začal studovat vysokou školu, při které pracoval v naší společnosti jako samostatný operátor. Když jsme do společnosti koupili 5 osé CNC, absolvoval školení, aby mohl pracovat i na ní. Protože programy na pětiosce bývají dlouhé, dokázal efektivně využívat pracovní čas strojů, když zároveň pracoval i na tříosce. Když byl Ondra na strojárně ve třeťáku, přišel za vedením, že si jako magisterské studium vybral obor strojírenskou technologii a že by chtěl dělat výrobního technologa. Dnes je Ondra skvělý technolog, kterému k jeho úspěchu, kromě vysoké školy, pomohly i jeho pracovní zkušenosti. A to vše během pouhých čtyř let.

Ondra „B“ – z brigádníka vedoucím konstruktérem
Jiný Ondra, konstruktér, přišel do DERUTEXu na brigádu během studií na vysoké škole. Z brigády se stal celý pracovní úvazek a Ondra se časem vypracoval na vedoucího konstruktéra naší firmy. Propojení teorie na vysoké škole a praxe v DERUTEXu umožňuje Ondrovi vyvíjet různá zařízení a zároveň se podílet na výrobě svého návrhu. Každý konstruktér má neocenitelnou možnost sledovat růst svého výtvoru, měnit ho a dostávat zpětnou vazbu od zkušených pracovníků ve výrobě.

Nemusíte se jmenovat Ondra, abyste u nás uspěli!
Je to náhoda, že zmiňujeme zrovna Ondry, protože u nás v DERUTEXu máme i Pavly, Pepy, spoustu Martinů a přivítáme i Marušku (jedna nám odešla do důchodu….).

Chcete pracovat ve výrobě?
Máte technické vzdělání a chcete vyzkoušet, co Vás bude bavit? U nás stereotyp nezažijete! Nabízíme vícestrojovou práci, tj. průběžnou rotaci pracovních pozic. Projdete si strojní zázemí naší firmy a můžete si vybrat, který stroj chcete obsluhovat. Nabízíme profesní změnu a časem i postup (např. na pozici technologa, rozpočtáře nebo měřiče na 3D měřáku). Obsluhovat můžete konvenční soustruh i frézu, brusku na plocho i na kulato, výstředníkový lis, ale i modernější technologie jako CNC tříosou nebo pětiosou frézku, CNC drátovou řezačku či již zmiňovaný 3D měřák. Vyžadujeme profesní a morální úroveň, kreativitu a schopnost navrhovat řešení, ochotu pracovat, v případě nutnosti i přesčasy.